W262 KADIN PARFÜM

W262 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W262; Hayal etmeye cesaret eden kadınlar.  Kuvvetli, açık sözlü, güçlü.... Geleceği yeniden yazmak için ihtiyaç duydukları ilhamı kendilerinde arayan kadınların kokusu. Kompozisyonun açılışına limon, armut ve pembe biber hakimdir. Kalbe Türk gülü, Hint yasemini, siyah frenk üzümü ve ahududu derinlik katıyor. Zengin beyaz misk ve paçuli notaları kompozisyonu kapatır.

W262 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Limon, Armut, Pembe Biber

 

Orta Nota:Ciceksi-Meyvesel; Turk Gulu, Hint Yasemini, Siyah Frenk Uzumu, Ahududu

 

Dip Nota: Odunsal-Misk; Paculi, Beyaz Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR