W263 KADIN PARFÜM
W262  KADIN PARFÜM

W263 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301030112

Yaz güneşinde kavrulan cilek ve şeftali kokulari limon, bergamot ve portakalin narenciye notalari ile birleşir. Kalbinde yer alan ikonik Centifolia ve Damascus gul notalari, tatlı ve davetkar bir şekle bürünürken, yasemin, sardunya, frezya, paculi, sandal agaci ve karamel notalariyla tamamlanir. Vanilya, amber ve misk kokunun kapanisini yapar.

:

W263 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Limon, Bergamot, Seftali, Portakal, Cilek

 

Orta Nota: Yasemin, Sardunya, Frezya, Centifolia Gülü, Damascus Gülü, Karamel Notalari, Paçuli, Sandal Ağacı

 

Dip Nota: Vanilya, Amber, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

Benzer Ürünler