W264 KADIN PARFÜM

W264 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W264 - Özgürlüğünü ölçüsüzce yaşayan güçlü ve cesur kadınların parfümü. Özgürlüğü hissetmenin eşsizliği. Bergamot, mandalina ve limonun frenk uzumuyle olan essiz dansiyla acilir. Kalpte, yasemin, beyaz cicekler ve portakal cicegi harmanlanir. Kokuyu vanilya, amber ve misk kapatir.

W264 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Bergamot, Limon, Mandalina, Frenk Uzumu

 

Orta Nota: Yasemin, Portakal Cicegi, Beyaz Cicekler

 

Dip Nota: Vanilya, Amber, Misk 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR