W267 KADIN PARFÜM

W267 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W267 Bir kadın ruhu kadar zengin. W267 'nin açılışındaki taze zencefil notaları; mandalina ve bergamotun narenciye notalarına eşlik eder ve enerji katar. Orta notalarda bulunan baş döndürücü kakule, zarif müge, yasemin ve kremsi notalardan oluşan büyülü kombinasyona katılır. Bu feminen ve görkemli koku, dip notalarda kuru odunsu notaların ve beyaz miskin duygusal dokunuşuyla bütünleşir ve zengin bir iz bırakır.

W267 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye, Baharat, Bergamot, Mandalina, Zencefil.

 

Orta Nota: Çiçeksi - Baharat. Yasemin, Müge, Kremsi Notalar,Kakule.

 

Dip Nota: Odunsu - Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR