W28 KADIN PARFÜM

W28 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-28 ile etrafınızda mıknatıs etkisi yaratmaya hazır olun. Sizi harika hissettirecek sıcak bir ortam sunan eşsiz ve zevkli bir koku. Kavun, lici,  ananas ve frenk üzümü ağız sulandırarak kokuyu açar. Kalbin gül, manolya, yasemin, heliotrope, iris ve diğer çiçek notaları ruhunuzu yakalar. Sandal ağacı, vetiver ve paçuli kompozisyonu kapatır.

 

 

W28 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel; Kavun, Ananas, Frenk Uzumu, Lici

Orta Nota: Çiçeksi; Gul, Manolya, Yasemin, Heliotrope, Iris, Ciceksi Notalar

Dip Nota: Odunsu, Sandal Agaci, Vetiver, Paculi

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR