W33 KADIN PARFÜM

W33 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-33 kadının gizemli dünyası ile merak uyandıran çekiciliğini ortaya çıkarır. Modern, şık kadının feminen kokusudur.  Ananas, siyah frenk üzümü ve kişniş kokuyu açar. Gül, yasemin ve mügenin pürüzsüz ve baştan çıkarıcı karışımı kokunun kalbinde yer alıyor. Dip notadaki yosunsu notalar kokuyu kapatarak çarpıcı bir his yaratır.

 

 

W33 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel-Baharat; Ananas, Kisnis, Siyah Frenk Üzümü

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Muge, Gul

Dip Nota Odunsu-Misk; Yosunsu Notalar, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR