W36 KADIN PARFÜM
W36 KADIN PARFÜM
W36 KADIN PARFÜM

W36 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008890

W36; Bu parfüm oryantal çiçeksi olarak sınıflandırılmıştır. Vurgulu ve güçlüdür. Kişniş ve pimento notaları en üstte kayısı ile açılışı yapar. M-36, kalbinde, gül, osmantus ve yasemin ile birlikte parlayan menekşe notunu sunar. Paçuli, sandal ağacı ve sedir ağacının odunsu notaları dipte vanilya ile tatlandırılır.

 

:

W36 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel-Baharat; Kayisi, Kisnis, Pimento

Orta Nota: Ciceksi;  Menekse, Osmantus, Gul, Yasemin

Dip Nota Odunsu; Sandal Ağacı, Sedir Ağacı

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.