W38 KADIN PARFÜM

W38 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W38; Efsanevi melek. Işığın meleği, karşı konulmaz ve büyüleyici karanlıkların ışıltılı elçİsi. Çocukluk anılarını akla getirecek kadar nostaljik ve derin... Bergamot ve mandalinanin ferahlatici ve havadar açılışını, çarkifelek meyvesi, şeftali ve kayısıların kalbi takip eder. Ağız sulandıran, çikolata, vanilya, şeker notaları ve karamelin bir tonu olan paçuli ile birleşerek kokuyu kapatır.

 

 

W38 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye; Bergamot, Mandalina

Orta Nota: Meyvesel; Çarkıfelek Meyvesi, Şeftali, Kayısı

Dip Nota : Tatlı-OdunsuPaçuli, Vanilya, Çikolata, Karamel, Seker Notalari

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR