W39 KADIN PARFÜM

W39 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

W-39, Türk kadın koku kültürünü en iyi yansıtan kokulardan biri. Klasik olanın vazgeçilmezliğini anlatıyor  W-39. Kadınsı kokusuyla kullanıcılarını güzellikler dünyasına taşıyor. Zarif ve şık açılış limon, yasemin ve gulu buluşturur. Beyaz çicekler, ylang ylang ve iris kokunun naifliğini arttirir. Paculi, vetiver, sedir ağacı ve beyaz misk ise kokuyu vurgulayarak kapanışı yapar.

 

 

W39 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Ciceksi;  Limon, Yasemin, Gul

Orta Nota: Çiçeksi;  Beyaz Cicekler, Ylang Ylang, Iris

Dip Nota : Odunsu-MiskPaçuli, Vetiver, Sedir Agaci, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR