W49 KADIN PARFÜM

W49 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-49, Sicilya yazının ruhunu uyandıran rahat ve ferah, pırıl pırıl çiçeksi meyvesel bir kokudur. Ağız sulandıran taze elma ve sedir notaları deniz kıyısındaki Güney ormanlarının görüntüsünü akla getiriyor. Granny Smith elma, sedir ağacı ve Çan çiçeği kokuyu açar. Kokunun kalbinde yasemin, beyaz gül ve bambu notaları sunulur. Sedir ağacı, amber ve misk kokuyu kapatır.

 

 

W49 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Ciceksi;  Granny Smith Elma, Sedir Agaci, Çan Cicegi   

Orta Nota: Ciceksi;  Yasemin, Beyaz Gul, Bambu 

Dip Nota : Misk; Sedir Agaci, Amber, Misk 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR