W5 KADIN PARFÜM

W5 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W5; Şans tesadüf değildir. Şans bir kasırgadır… maceraya açık ve bilinmeyen bir kapıdır. Narenciyelerin ışıltısı, baharatların sıcaklığı, çiçeklerin çekici masumiyetleri, paçulinin karizması ve animalik notaların seksapalitesi, sahibinin şansı olacak bu koku için birbiri içinde eritilmiştir. Pembe biber ve limon kokuyu açar. Çiçeksi kalp iris, vetiver, sümbül ve yaseminin zerafetini sunar. Paculi, misk ve animalik notalar kokuyu kapatır.

 

W5 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Baharat; Portakal, Elma, Erik, Yeşil Notalar

Orta Nota: Ciceksi; Iris, Vetiver, Sümbül, Yasemin

Dip Nota: Odunsu-Animalik;  Paçuli, Misk, Animalik Notalar

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR