W51 KADIN PARFÜM
W51 KADIN PARFÜM
W51 KADIN PARFÜM

W51 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301014938

W-51 kokusu, güllerin ve menekşe çiçeklerinin mükemmel bir uyumudur. Bu çiçek kokusu, bergamot, sardunya, alıç ve sümbül ile başlar, ardından kalbindeki gül, menekşe, mimoza ve mÜge ile devam eder, sansasyonel sandal ağacı, sedir ağacı, heliotrope ve amberin sıcağıyla sona erer.

 

:

W51 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:Çiçeksi-Narenciye Bergamot, Sardunya, Aliç, Sümbül   

Orta Nota: Çiçeksi;  Mimoza, Gul, Menekşe, Müge

Dip Nota : Odunsu-Amber;  Sedir Ağacı, Amber, Heliotrope, Sandal Ağacı 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir