W52 KADIN PARFÜM

W52 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-52 Donmuş elma, sulu şeftali, ozon notalarI ve frezyanin süslediği taze ve canlandırıcı üst nota, orta notadaki mimoza, tuberoz, narin müge ve ışıltılı yaseminin senfonisiyle harmanlanır. Dip notadaki kremsi sandal ağacı, etkileleyici yosun notalarI ve miskler parfüme zenginlik katar.

 

 

W52 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Çiçeksi; Elma, Şeftali, Ozon Notalari, Frezya

Orta Nota: Ciceksi;  Müge, Mimoza, Yasemin, Tuberoz

Dip Nota : Odunsu- Misk;  Sandal Ağacı, Misk, Yosun Notaları

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR