W53 KADIN PARFÜM

W53 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

W53; Hafif, hoş ve göze çarpmayan, çiçeksi-oryantal bu koku, doğası gereği zarif olan ve çiçek kokularını seven bütün kadınlar tarafından takdir edilecektir. Koku, bergamot, elma ve armutla açılır. Yasemin, gül, müge ve ylang ylang’in çiçeksi notaları kalbe hakimdir. Sandal ağacı, sedir ağacı, vanilya ve misk kompozisyonu kapatır.

 

 

W53 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Elma, Bergamot, Armut

Orta Nota: Ciceksi;  Ylang Ylang, Gul, Yasemin, Muge

Dip Nota : Odunsu- Misk;  Sandal Ağacı, Sedir Agaci, Misk, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR