W55 KADIN PARFÜM
W55 KADIN PARFÜM
W55 KADIN PARFÜM

W55 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

W55; Bu parfümün ana teması su notalarıdır. Koku tamamen doğanın yeni yorumlanışı ve bakir ormanların yansımasıdır. Üst notalardaki taze ve zinde nane yapraklarının ve Calabria limonunun notalar, orta notalarda kendini, yasemin, şakayık, pembe biber ve marin notalarin ferahligina bırakmaktadır, dipte ise seker notaları, sedir ağacı ve laden reçinesi ile saglanan tatlı notalar kokuya boyut kazandırmaktadır.

W55 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Bitkisel; Nane Yaprakları, Calabria Limonu

Orta Nota: Marin-Ciceksi;  Yasemin, Şakayık, Pembe Biber, Marin Notalar

Dip Nota : Odunsu-Tatlı; Seker Notalari, Sedir Ağacı, Laden Recinesi

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR