W56 KADIN PARFÜM

W56 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W56; Kadına ait olan tüm özellikler bu kokuda yer almaktadır. Sofistike, cazibe, şehvet, güven veren ancak cüretkar… Kısacası kadınsılığı en üst düzeyde hissettirebilecek bir kokudur. Kompozisyon greyfurt, hindistan cevizi ve kirazla açılırken turunç çiçeği, gardenya ve tuberozun son derece kadınsı kokularını kalbinde barındırır. Dip nota ise misk ve amberin şehvetli, cazibeli ve etkileyici notaları ile harmanlanarak ortaya çıkarılmıştır.

 

W56 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel; Greyfurt, Kiraz, Hindistan Cevizi 

Orta Nota: Marin-Ciceksi;  Tuberoz, Gardenya, Turunç Çiçeği

Dip Nota : Amber-Misk; Amber, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR