W58 KADIN PARFÜM

W58 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-58, kendine özgü bir çiçek kokusudur. Bahar günleri için idealdir, ancak ılık yaz günlerinde bile harika kokar. Koku, mandalina, frenk üzümü ve kuru erik ile açılır. Kokunun kalbi, ylang ylang, yasemin ve gül ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Misk, amber ve vetiver kokuyu kapatır.

 

 

W58 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Frenk Uzumu, Erik 

Orta Nota: Marin-Ciceksi;  Yasemin, Ylang Ylang, Gul

Dip Nota : Amber-Odunsu; Misk, Amber, Vetiver

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR