W6 KADIN PARFÜM

W6 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-6 parfüm kesinlikle mükemmel bir izlenim bırakacak eşsiz bir parfüm. Misket limonu ve mandalina kokuyu açarak, tuberoz ve yaseminden oluşan kalp notasında buluşur. Odunsu bir derinliğe sahip sandal ağacı, tatlı tonka yemişi ile birleserek kokuyu kapatır. W-6 parfüm, kadınsı olmayı başarır ve tipik yaz kokularına mükemmel bir alternatiftir.

 

W6 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye; Misket Limonu,Mandalina

Orta Nota: Ciceksi; Tuberoz, Yasemin

Dip Nota: Odunsu-Tatlı; Sandal Agaci, Tonka Yemisi

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR