W68 KADIN PARFÜM

W68 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-68 bir kokunun hikayesini anlatıyor. İrisin narin ve zevkli havasını, paçulinin güçlü etkisi ile birleştiren koku çiçek notalarına yeni bir hava katıyor. Doğal kaynaklı içeriğiyle gerçek lüksün en yoğun halini barındırıyor. Eşsiz ve sizi yormayan sade bir koku.. Limon, bergamot ve siyah frenk üzümü kokuyu açar. Kokunun kalbi, iris, portakal çiçeğii ve yasemin sunar. Paçuli, tonka yemişi, vanilya ve misk kokuyu kapatır.

 

 

W68 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel;  Limon, Portakal, Frenk Üzümü

Orta Nota: Ciceksi- İris, Portakal Çiçeği, Yasemin

Dip Nota : Odunsu-Misk; Paçuli, Tonka Yemisi, Vanilya, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR