W7 KADIN PARFÜM

W7 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Bu parfüm duygusal ve bir o kadar da sadeliği seven kadınları ifade ediyor. W-7 ile doğa ve hızlı tempolu şehir hayatı birleşiyor. Kompozisyon üst notada Parma menekşesi ve Bulgar gülü bulundururken; orta notada frenk üzümü ve yasemin içerir. Vanilya dip notada beyaz misk ile buluşur.

 

W7 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Çiçeksi; Bulgar Gülü,Parma Menekşesi

Orta Nota: Meyveli-Çiçeksi; Frenk Üzümü, Yasemin

Dip Nota: Tatlı-Misk;  Beyaz Misk, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR