W71 KADIN PARFÜM

W71 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-71, haftanın herhangi bir günü için çiçeksi meyvesel bir parfüm. Günlük kullanım için ideal olan bu koku, sevgi kadar kişisel olan duyguları uyandırır. W-71’in çekici şeftali, yasemin ve beyaz misk kombinasyonuna hazırlanın. Frenk üzümü ve şeftali kokuyu açar. Ylang ylang, yasemin ve mügenin çiçeksi notaları kalbe hakimdir. Beyaz misk ve sandal ağacı kokuyu kapatır.

 

 

 

W71 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel;   Seftali, Frenk Uzumu

Orta Nota: Çiçeksi ; - Ylang Ylang, Yasemin, Muge

Dip Nota : Misk; Beyaz Misk, Sandal Agaci

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR