W76 KADIN PARFÜM

W76 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-76, şehvetli, çekici, etkileyici ve karşı konulamaz feminenliğin özüdür. Sadece bir bakışla ilgi çeken, zarafetin ve tarzın somutlaşmışı olan bir kadını gibi. Varlığı o kadar çekicidir ki, daha yakına hareket etme ve onun kokusunu, tatlı ve gizemli kokusunu alma dürtüsünü kontrol edemezsiniz. Kokunun üst kısminda, bergamotun tazeliği pembe biber ve muskat cevizi ile buluşur. Kalp, gardenya, gül ve mügenin zarif notalarını ortaya koyar. Koku, paçuli, sandal ağacı, iris, vanilya ve gizemli beyaz misk ile kapanır.

 

W76 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Baharat;  Bergamot, Pembe Biber, Muskat Cevizi

Orta Nota: Çiçeksi ; Muge, Gul, Gardenya

Dip Nota : Odunsu-Misk;  Paculi, Sandal Agaci, Iris, Vanilya, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR