W77 KADIN PARFÜM
W77 KADIN PARFÜM
W77 KADIN PARFÜM

W77 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301015195

W-77, çekici, seksi, biraz da narsist havasıyla, adeta tutkunun sembolüdür. Duyguları harekete geçiren pembe şakayıklar, baharatlı notalar, sulu meyveler, kremsi sandal ağacı, beyaz çay ve misklerin baş döndürücü bir harmanıdır. Koku, pembe şakayık ve pembe biber ile açılır. Meyvesel kalp lici, nar ve ananasın notalarını sunar. Sandal ağacı, beyaz çay, odunsu notalar ve beyaz misk kokuyu kapatır.

 

W77 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Çiçeksi-Baharat;  Pembe Şakayık, Pembe Biber

Orta Nota Meyvesel; Liçi, Nar, Ananas

Dip Nota : Odunsu-Misk;  Sandal Ağacı, Beyaz Çay, Odunsu Notalar, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.