W78 KADIN PARFÜM

W78 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Şık, ihtiraslı, yoğun ve aynı zamanda yumuşak. W-78, tene muhteşem bir uyum sağlayarak tüm duyuları harekete geçirecek bir koku. Koku, yasemin, gardenya ve gül karışımının pembe sandal ağacı, benzoin, karamel, vanilya, beyaz misk ve kehribar yatağında parlak bir ahududu, mandalina, bergamot, armut ve elma ile karşımıza çıkıyor. cesur kadınlık.

 

W78 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel;  Mandalina, Bergamot,  Frenk Üzümü, Erik, Egzotik Meyveler

Orta Nota Çiçeksi-Odunsul; Bitter Çikolata, Türk Gülü, Nilüfer, Odunsu Notalar, Sandal Ağacı

Dip Nota : Amber-Misk Amber, Vanilya, Tonka Yemisi, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR