W8 KADIN PARFÜM

W8 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-8 dişiliğin sembolüdür. Parfüm, 4 farklı nota üzerine kurulmuştur. Badem ile hafif acı, yasemin ve zambak ile kremsi, Jakaranda ağacı ile değerli, vanilya ve misk ile de hipnotize edici nota vurgulanır. Hindistan cevizi, erik, badem ve kayısı kokuyu açar. Gül, müge ve zambak, kokunun kalbinde yasemin ve tuberoz ile birleşir. Sandal ağacı, jacaranda ağacı, vanilya ve misk kokuyu kapatır.

 

W8 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel; Hindistan Cevizi, Erik, Badem, Kayısı

Orta Nota:Çiçeksi; Gül, Müge, Zambak, Yasemin, Tuberoz

Dip Nota: Odunsu-Misk Beyaz Misk, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR