W82 KADIN PARFÜM

W82 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W82; çılışı yapan mandalina, limon, bergamot ve çarkıfelek meyvesi notaları parfümün her yanına ışıltı saçmakta ve kokuyu vazgeçilmez kılmaktadır. Kalp notadaki gül, yasemin ve iris ise feminen kadına özgüven sağlamaktadır. Dip notadaki vanilya, amber, sandal ağacı ve benzoin kokuya mükemmel çekiciliğin yanında olgun bir havada katmaktadır.

 

W82 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye- Meyvesel; Mandalina, Limon, Bergamot, Çarkıfelek Meyvesi

Orta Nota Çiçeksi; Gul, Yasemin, Iris

Dip Nota : Odunsu-Amber ; Sandal Agaci, Benzoin, Amber, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR