W85 KADIN PARFÜM
W85 KADIN PARFÜM

W85 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301010381

Yeni bir kadınlık ilanı. W-85 kadınlarının yaptıkları her şeye eğlence ile katılın! Mandalina, bergamot, ahududu, armut ve elma kokuyu açar. Yasemin, gardenia ve gül kalp notalarını olustururken, sandal ağacı, benzoin, karamel, vanilya, beyaz misk ve amber kokuyu kapatarak parfume oryantal bir hava katar. 

 

W85 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Bergamot, Ahududu, Armut, Elma  Bergamot, Cay Notalari, Kisnis

Orta Nota Ciceksi; Yasemin, Gardenya, Gul

Dip Nota : Tatli-Amber; Sandal Agaci, Benzoin, Karamel, Vanilya, Beyaz Misk, Amber

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.