W88 KADIN PARFÜM
W88 KADIN PARFÜM
W88 KADIN PARFÜM

W88 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W88; Mavi ve altın tonlarındaki çiçeklerle bezenmiş şişesi ve eşsiz kokusu ile yeni neslin vazgeçilmezi olacak bir parfüm… Elma, armut ve fındık notaları üst notalarda; tonka yemişi, badem, manolya ve muge kalp notalarında; vanilya,  beyaz misk ve odunsu notalar ise dip notalarda bulunur.

 

W88 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Meyvesel-Gurme;   Elma, Armut, Findik Notalari

Orta Nota Tatli-Çiçeksi; Tonka Yemisi, Badem, Manolya, Muge

Dip Nota : Tatli-Misk; Vanilya, Beyaz Misk, Odunsu Notalar

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR