W91 KADIN PARFÜM

W91 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Saf çekiciliğin, saf şeffaflığın ve saf ışıltının kokusu... Nar, yüzü ve donmuş meyvelerin serin dokunuşlarıyla açılan W-91, kalpte şakayik, manolya ve niluferin parlak çiçeksi notaları ve dipte sıcak amber, misk ve odunsu notalar kombinasyonuyla eşsiz kadınların kokusu olmuştur.

 

W91 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Meyvesel;   Nar, Yuzu, Donmuş Meyveler 

Orta Nota Çiçeksi ; Şakayık, Manolya, Nilüfer

Dip Nota : Odunsu-MiskMisk, Amber, Odunsu Notalar

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR