W92 KADIN PARFÜM

W92 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-92 kadını, otantik bir güzelliği olan, güçlü bir kişiliğe sahip. W-92 başlangıçta mandalina ve frenk üzümü ile güçlü ve baştan çıkarıcı narenciye meyvesel notalar geliştiriyor. Kalpteki, yasemin, müge ve gül ile dip notadaki amber ve misk birbirlerini tamamlıyor.

 

W92 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Meyvesel;   Mandalina, Frenk Uzumu

Orta Nota Çiçeksi ; Yasemin, Muge, Gul

Dip Nota : Amber-MiskAmber, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR