W97 KADIN PARFÜM

W97 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Narenciye, çiçeksi ve odunsu notaların ağırlıklı olduğu kokusu ile zarif ve feminen kadınların vazgeçilmezi. W-97 baştan çıkarıcı kokusuyla sizi romantizm ile başbaşa bırakıyor. Portakal ve bergamot kokuyu açar. Eşsiz gul ve yasemin kokulari kalbe hakimdir. Paculi ve vetiverin uyumu kokuyu kapatır.

 

W97 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye; Portakal, Bergamot   

Orta Nota ÇiçeksiGül, Yasemin

Dip Nota : Odunsu ;   Paçuli, Vetiver 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR