W99 KADIN PARFÜM

W99 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

W-99, içgüdüsel olarak seksi, kısıtlamaları reddeden, kendi hislerini takip etmekten korkmayan ve düşkırıklıklarından uzak olan kadınların vazgeçilmez kokusudur. Mandalina yaprağı ve ipek ağacı çiçeği kokuyu açar. Çiçeksi kalp gül, yasemin ve portakal çiçeği notaları sunar. Vanilya, sandal ağacı ve tonka yemişi kokuyu kapatır.

 

W99 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Yeşil-Çiçeksi;  Mandalina Yaprağı,  İpek Ağacı Ciçeği

Orta Nota Çiçeksi ; Gül, Yasemin, Portakal Ciçeği

Dip Nota : Amber-OdunsuVanilya, Sandal Ağacı, Tonka Yemisi 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR