M18 ERKEK PARFÜM

M18 ERKEK PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301007008

The idea was to revive the tradition by remind the universe of yesteryear's barbers. The fragrance was developed with a top note marked by a softly minty lavender touch that evokes the freshness of shaving soaps. The composition opens with mint, lavender and bergamot. The heart of cinnamon, cumin and orange blossom is placed on the base of vanilla, tonka bean, sandalwood and cedarwood

 

:

M18 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Bitkisel; Nane, Lavanta, Bergamot

Orta Nota Ciceksi-BaharatTarcin, Kimyon, Portakal  Cicegi

Dip Nota Tatli-Odunsu; Vanilya, Tonka Yemisi, Sandal Agaci, Sedir Agaci

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items