M2 ERKEK PARFÜM

M2 ERKEK PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301006841

Metallic purity of peppermint and lavender blend with bergamot and coriander in the top and unfold woody notes of patchouli and Atlas cedarwood that expresses authenticity and elegance in the heart. In the end, M-2's fiery scent reveals the explosive power of coffee enveloped in musk and tonka beans

:

M2 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-BaharatBergamot, Lavanta, Kisnis, Nane

Orta Nota: Odunsu Paculi, Atlas Sedir Agaci

Dip Nota Gurme-Misk; Kahve, Tonka Yemisi, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items