M3 ERKEK PARFÜM

M3 ERKEK PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301006858

A fresh, oriental spicy fragrance. A lively and luminous citrus opening of lemon reminds a cologne-like scent. A heart of olive blossom, with Mediterranean waves of aromatic herbs. The base, a combination of tonka bean, blonde tobacco, smoky notes and guaiacwood, creates a leathery, smoky, balsamic effect

 

:

M3 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye Limon

Orta Nota: Aromatik-Baharat  Zeytin Çiçeği, Aromatik Notalar

Dip Nota Tatlı-Odunsu; Tonka Yemişi, Tütün Notalari, Odunsu Notalar, Dumanlı Notalar

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items