M6 ERKEK PARFÜM

M6 ERKEK PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301006889

Like the individual who wears it, this M-6 is unique. Its innovative fragrance is a charmer with its surprising freshness. Opening note bring fresh herbal notes of mint and lavender with zesty green apple. The heart promote the herbal spicy character with clary sage, geranium leaves and clove. Pine, vetiver, mossy notes and patchouli are added in the base.

:

M6 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Meyvesel-Bitkisel ; Yesil Elma, Nane, Lavanta

Orta Nota Bitkisel-BaharatKaranfil, Misk Adacayi, Sardunya Yapragi

Dip Nota Yosunsu-Odunsu; Çam, Vetiver, Paculi, Yosun Notalari

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items