M9 ERKEK PARFÜM

M9 ERKEK PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301006919

M-9 is an fougere aromatic fragrance for men. The fragrance embodies the energy, and relaxed self confidence displayed by leaders and champions. The citrus fruity top note is composed by bergamot and green apple. Middle note brings pine, cedar leaf and marine notes while the base note include patchouli, musk and sandalwood

:

M9 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota:  Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Yesil Elma

Orta Nota Bitkisel-Marin;  Sedir Yapragi, Marin Notalar

Dip Nota Odunsu-Misk; Paculi, Sandal Agaci, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Similar Items