W1 KADIN PARFÜM

W1 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008548

Like a love potion, the composition is tinted a vibrant red, and gathers together the magical notes of flowers and fruits. The sparkling top notes carry citrus notes of pink grapefruit, blood orange and mandarin. In the middle, sensual freshness provided by floral fruity blend of jasmine, lily of the valley and peach. The seductive finish unites powerful notes of vanilla, musk and sandalwood.

 

:

W1 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye, Pembe Greyfurt, Kan Portakalı, Mandalina 

Orta Nota: Muge, Yasemin, Şeftali 

Dip Nota: Beyaz Misk, Sandal Ağacı, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

Similar Items