W11 KADIN PARFÜM

W11 KADIN PARFÜM

Price : $15.76(Vat included)
Barkod : 8681301008647

W11; The smell is very comfortable, natural, elegant and sporty. W-11 symbolizes the spontaneous beauty and freedom of the fragrance and the woman who uses it. As top notes, spicy notes are blended with white flowers. In heart, rose combines with heliotrope and jasmine. Covered in base note, woody notes, amber, sandalwood & musk.
 

:

 

W11 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Ciceksi-Baharat Beyaz Cicekler, Baharat Notaları

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Heliotrope, Gül

Dip Nota: Odunsu-Amber;  Odunsu Notalar, Amber, Misk, Sandal Ağacı

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

Similar Items