W17 KADIN PARFÜM

W17 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301008708

W-17, A sweet blend of floral oriental notes, W-17 makes you feel forever young. This fragrance unravels itself in layers of scent, turning into something new after you wear it for a while. The top opens with bergamot, blackcurrant and mixed fruit notes. In the heart, honey combines with jasmine, rose and white flowers. The fragrance has a calming effect thanks to vanilla, sandalwood, patchouli, tonka beans and white musk on the base.

 

 

W17 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel;  Bergamot, Frenk Uzumu, Karisik Meyveler

Orta Nota: Çiçeksi-Tatlı; Gul,Yasemin, Beyaz Cicekler, Bal

Dip Nota: Odunsu-Tatlı;  Paculi, Sandal Agaci, Vanilya, Tonka Yemisi, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

Similar Items